קורס הכנה זוגי ללידה

למרות שרק נשים יולדות כמובן עד הודעה חדשה, אשתמש בלשון זוג (או רבים) במאמר זה כי משימת הלידה היא זוגית והחוויה הרגשית היא זוגית. כמובן שכל אחד חווה אותה אחרת, הן ברמה הפיזית כמובן אבל גם ברמה הרגשית אבל בכל זאת, אם תדמיינו את זה כמסע, שניכם הולכים בו ביחד. כקוראי מאמר זה אתן כנשים ואתם כזוג בטח נמצאים כבר כמה חודשים בתוך ההריון ובוחנים את המשך דרככם.


אם זה ההריון הראשון שלכם אז אולי אתם קצת חוששים, קצת מבולבלים, אולי אתם מכירים זוגות שכבר ילדו והם היועצים הראשיים שלכם, אולי בכלל זהו לא ההריון הראשון שלכם, ואולי חוויתם לידה קיסרית ועכשיו אתם לפני לידה וגינלית ראשונה. הרבה אולי והרבה חששות. אז דבר ראשון, אין ממה לחשוש. כולנו בשלב כזה או אחר של החיים נולדנו וזה סימן די רציני שמישהי ילדה אותנו. כלומר, אתם לא הראשונים. דבר שני - האם שמעם על קורס הכנה זוגי ללידה?או קורס שנקרא קורס KG Hypnobirthing או בעברית קורס היפנוברת'ינג. בקיצור, בטוח שמעתם אי פעם על קורס הכנה ללידה. אם זה קורס לאם יחידנית או קורס הכנה זוגי ללידה לזוג הורים. 


כותב מאמר זה כבר יחסית מבוגר וילדיו גדולים יחסית אבל אני זוכר את שלושת הלידות שעברו עלינו או יותר נכון על אישתי. היו לידות מאד קשות ומאד ארוכות. בעיקר הראשונה. האחרונה היתה לידה קיסרית. אגב, קורס KG Hypnobirthing או בעברית קורס היפנוברת'ינג הם קורסים לנשים שילדו בלידה קיסרית ונמצאות לפני לידה וגינלית רגילה.


היום אני חושב לעצמי שחבל שלא היתה לצידנו מלווה ויועצת וחבל אולי שלא לקחנו קורס הכנה זוגי ללידה או קורס הכנה ללידה. אם היינו עושים זאת אני בטוח שהחוויה היתה פחות קשה ויותר נעימה לשנינו אבל בעיקר לאישתי. הכירו את מיטל אשכנזי דולה.  על מיטל אשכנזי דולה (דולה הוא מקצועה) ניתן לומר שהיא האדם הנכון במקום הראשון. אם אתם שוקלים לקחת קורס הכנה זוגי ללידה אזי מיטל אשכנזי דולה היא האדם המקצועי ביותר שיוכל להיות לצידכם. גם בהעברת הקורס וגם בלידה עצמה. הרימו טלפון. מיטל אשכנזי דולה היא האדם הנכון במקום הנכון. 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

מיטל אשכנזי - דולה ומדריכת הכנה ללידה

ליווי דולה

קורס הכנה ללידה

יצירת קשר